Praca w INTER BALT

„Przyjazna atmosfera pracy” to w INTER BALT fakt, a nie puste słowa.

Lubimy się i szanujemy, a ludzie czują się u nas bezpiecznie. Jesteśmy prorodzinni – wspieramy osoby spodziewające się potomstwa. Dajemy im gwarancję zatrudnienia i elastycznie podchodzimy do kwestii wymiaru ich etatu. A jeśli już o etacie mowa – umowa o pracę to u nas standard. 

Zapewniamy wiele benefitów, m.in. dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, a w ramach dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – bony świąteczne, pożyczkę mieszkaniową i dopłatę do wypoczynku pracownika. W razie potrzeby natury finansowej możesz skorzystać z naszej kasy zapomogowo-pożyczkowej, a w przypadku innej sytuacji życiowej – z oferty elastycznego czasu pracy. Oprócz bonusów nigdy nie zapominamy o rozwoju zawodowym – zapewniamy załodze stały rozwój dzięki bogatemu programowi szkoleń i kursów. Bardzo istotne jest też dla nas bezpieczeństwo pracy.

Wierzymy, że oprócz osiągania biznesowych celów z pracy można po prostu czerpać satysfakcję. Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest w naszym odczuciu czymś bardzo ważnym – jeśli posiadasz interesujące hobby, z chęcią o tym z Tobą porozmawiamy. Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania – zawsze jesteś mile widziany! Tak działa nasza polityka „otwartych drzwi”. Przyjdź do nas i zobacz sam – zapraszamy! 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INTER BALT Sp. z o.o., ul. Stągiewna 18, 80-750 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podstawie:

  • Art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą
  • Art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa -  Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres przyszłych rekrutacji, lecz nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże nie podanie danych może wykluczyć Panią/Pana z procesu rekrutacyjnego.

Oferty pracy

Dział:
Spedycja drogowa
Stanowisko:
Specjalista